Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Eksplozja Kolorów

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Małkińska Noc z Gwiazdami

80 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Małkińska Noc z Gwiazdami

Poniżej znajdują się najważniejsze informacje dotyczące naszej imprezy plenerowej.

  • Informujemy, że w związku z organizacją w sobotę 24 czerwca 2023r. na stadionie gminnym w Małkini Górnej imprezy plenerowej „Małkińska Noc z Gwiazdami”, wprowadza się następujące zmiany w organizacji ruchu drogowego. Zamknięty dla ruchu (z wyjątkiem mieszkańców, zaproszonych gości i obsługi imprezy) będzie odcinek ul. Kolejowej od bloku nr 21 w kierunku stadionu gminnego. Na pozostałej długości ul. Kolejowej obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy oraz wprowadzony zostanie zakaz postoju i parkowania pojazdów poza miejscami do tego wyznaczonymi. Za zaistniałe utrudnienia z góry serdecznie PRZEPRASZAMY.
  • Już 24 czerwca na stadionie sportowym w Małkini Górnej spotkamy się na "Małkińskiej Nocy z Gwiazdami". Gwiazdami tegorocznej imprezy będą Zespół BRAThANKI, którego koncert zaplanowany jest na godz. 20:30 i Zespół DajToGłośniej, który wystąpi przed Państwem o godz. 22:00. Patronat Honorowy nad naszą imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik, a całość przedsięwzięcia realizowana jest przy wsparciu Województwo Mazowieckie.
    Oprócz wyżej wymienionych nie zabraknie innych atrakcji, o których dowiecie się wkrótce.
    Współorganizatorzy: Zgkim Małkinia i Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej
    Patronat medialny: Tygodnik w Ostrowi