Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Eksplozja Kolorów

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Małkińska Noc z Gwiazdami

80 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Artykuły

Artykuły

 • Noc Sów

  4 lutego po raz ósmy w Małkini Górnej odbyła się Noc Sów. Wzięli w niej udział mieszkańcy gminy oraz uczniowie szkoły Podstawowej w Kiełczewie i małkińskiego Staszica.

  Czytaj Więcej o: Noc Sów
 • Letnie Kino Radia Nadzieja

  W piątek 5 sierpnia na placu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się kino plenerowe Letniego Kina Nadziei. Na seans pt. „Mia i biały lew” przyszło ok. 120 widzów. Pogoda i publiczność dopisała, więc pierwszy seans zaliczamy do bardzo udanych i na pewno go powtórzymy.

  Czytaj Więcej o: Letnie Kino Radia Nadzieja
 • "Bajlandia" - premiera za nami

  6 czerwca sala w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu zamieniła się w teatr. Dzieci z koła teatralnego działającego przy GOKiS Małkinia Górna wystawiły premierę teatralną pn. „Bajlandia” . Przedstawienie opowiadało o dwóch skłóconych królestwach, dwóch skłóconych rodzinach i prawdziwej przyjaźni, która rozbije nawet najgrubsze mury.

  Aktorzy pod czujnym okiem Pani reżyser Dominiki Potomskiej-Pecury stanęli na wysokości zadania i odegrali swoje role wzorowo. Pani Dyrektor GOKiS Ewa Siwek podziękowała dzieciom i Pani instruktor za włożoną pracę oraz rodzicom, którzy motywują swoje dzieci, mają dla nich czas i przywożą je na zajęcia.

  Czytaj Więcej o: "Bajlandia" - premiera za nami
 • Eliksir Mądrości

  W pewnym domowym laboratorium ekscentryczny Profesor próbuje stworzyć wynalazek swojego życia. We wszystkich szalonych próbach wiernie asystuje gosposia, która ma niezwykłą umiejętność psucia wszystkiego, czego się tylko dotknie. Trudno się zatem dziwić, że żaden z wynalazków Profesora nie działa, jak należy.

  Czytaj Więcej o: Eliksir Mądrości
 • Noc z sowami

  GOKiS Małkinia Górna zaprasza 1️⃣6️⃣ marca o godz. 17:00 na "Noc z sowami" w ramach zajęć Koła Przyrodniczego "Podróżniczek".
  W programie:
  ✅Projekcja filmu ????"Płomykówka sowa z sąsiedztwa";
  ✅Wystawa ????"Osowiałe przedmioty codziennego użytku";
  ✅Spotkanie z Sokolnikami i ????sowami z Sokolarnia Ośrodek Edukacji Ekologicznej Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej;
  ✅Nasłuchy ????sów (w sprzyjających warunkach atmosferycznych).
  Wstęp wolny.
  Czytaj Więcej o: Noc z sowami